خبر های جدید از گلشیفته فراهانی+عکس

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

گلشیفته فراهانی

 

این بازیگر که در شرایط نامناسبی در فرانسه به سر می برد در تازه ترین مصاحبه خود با نشریه انگلیسی گاردین به کارگردانانی که او را در سینمای ایران مطرح کرده اند نیز رحم نکرده و ضمن متهم کردن آنان گفته است: «اصغر فرهادی مرا شکنجه می کرد، او در حالی که پرده گوش من سوراخ شده بود اجازه نداد برای مداوا به بیمارستان بروم.» او درباره کارگردانان ایرانی که با آنها کار کرده است به خبرنگار این نشریه گفت: «من از هر فیلمی زخمی در بدن دارم، آنها بدتر از سگ با تو رفتار می کنند. تو باید مانند برده کار کنی.»

این بازیگر که با خیال خام پیوستن به اقیانوس هالیوود پس از حضوری ۱۰ دقیقه ای در فیلم Body Of Lies کشور را ترک کرد اکنون به فاضلاب تمدن غرب رضایت داده و در فیلم های مستهجن و بی اعتبار با کارگردانانی دست چندم ایفای نقش می کند. او که این روزها به شدت سرخورده و منزوی به نظر می رسد تقریبا دست به هر کاری می زند تا به نحوی تحت پوشش خبری رسانه ها قرار گیرد، از نوازندگی و خوانندگی و مانکنی گرفته تا ارائه تحلیل های عجیب و غریب سیاسی و….

 

نویسنده : mohammad بازدید : 53 تاريخ : دوشنبه 3 مهر 1391 ساعت: 22:49
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها